با لبخندي مرموز دست تکان داد، به محض اين که توقف کردم در خودرو را باز کرد و گفت: ببخشيد ممکن است مرا تا سر چهارراه برسانيد. به چشمانش نگاه کردم و جواب دادم: بفرماييد در خدمت شما هستم. او روي صندلي جلو خودرو نشست و ما به راه افتاديم. زن غريبه در طول مسير سر صحبت را باز کرد و در حالي که به چشمانم خيره شده بود گفت: نمي دانم تا چه زماني بايد غم و غصه هاي اين دنيا را بخورم و صدايم درنيايد! با تعجب از او پرسيدم مشکل شما چيست که اين قدر از زمانه مي ناليد.او خيلي آرام گفت: يک زن تنها و غريب همراه يک بچه کوچک در اين شهر بزرگ، بدون هيچ پشتوانه و تکيه گاهي چکار مي تواند بکند؟ وقتي از او در مورد همسرش سوال کردم سرش را پايين انداخت و گفت: باتلاق اعتياد به موادمخدر او را از من گرفت.

مرد جوان افزود: با اين حرف ها، صحبت ما گل انداخت و به او گفتم حاضرم در حد توان مالي ام کمکش کنم. اما وقتي به خانه اش رفتم تا وضعيت زندگي اش را از نزديک ببينم ناگهان مردي قوي هيکل به همراه زن ديگري آمدند و درهاي خانه را به رويم قفل کردند.

آن ها با تهديد چاقو تمام لباس هايم را از تنم درآوردند و از من فيلم برداري کردند. سپس تهديدم کردند که فوري به شاگرد مغازه ات زنگ بزن و بگو مبلغ ۳ ميليون تومان آماده کند و تا يک ساعت ديگر به خانمي که چک تو را مي برد تحويل دهد.به ناچار و براي حفظ جانم يک برگ چک به مبلغ ۳ ميليون تومان نوشتم و به زن جوان دادم و به اين ترتيب آن ها مرا سرکيسه کردند. از آن روز به بعد اين زن شياد چند بار ديگر نيز به محل کارم آمده است و با تهديد انتشار فيلم از من اخاذي مي کند. از آن جا که از آبرويم مي ترسيدم چيزي نگفتم اما او دست بردار نيست و هم چنان اذيتم مي کند.نمي دانم چرا نسنجيده چنين اشتباهي کردم و پا به آن خانه لعنتي گذاشتم. من فريب يک نگاه را خوردم و اصلا به ذهنم خطور نمي کرد زن جوان چنين نقشه شومي در سر داشته باشد. کاش اين زن غريبه را سوار خودرو شخصي ام نمي کردم و.!

رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي درباره اين ماجرا اظهار داشت: با اعلام شکايت اين مرد جوان، تحقيقات پليسي بلافاصله آغاز شد و متهمان پرونده که يک مرد و ۲ زن جوان مي باشند در کمتر از چند ساعت دستگير شدند.سرهنگ ماشاءا. صادقي افزود: در بازرسي از مخفي گاه متهمان، دوربين و تجهيزات فيلم برداري کشف شده است و تحقيقات از اين افراد براي کشف ديگر اقدامات مجرمانه آنان ادامه دارد. وي به شهروندان توصيه کرد در برخورد با افراد غريبه و ناشناس هوشيار باشند.

آموزش ربان انگلیسی زن ,يک ,سر ,ديگر ,غريبه ,خودرو ,از من ,را از ,و به ,زن جوان ,انداخت ومنبع

زمان گذشته کامل استمراری

تست هاي زبان عمومي

unless

Subjunctive (I suggest you do)

A Quick Review of the Tenses (1)

SUBORDINATING CONJUNCTIONS

Present perfect continues (I have been doing)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

بیا برا خرید Liebespuppen und Sexpuppen اسین دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بیابون پوست گیر مشاوره تحصیلی دانشگاه دانلود رایگان سریال ترکی با لینک مستقیم شرکت سایبان برقی متین خرید و فروش بهترین خرما دانلود آهنگ جدید