چشم هايم را که از روي کتاب برداشتم ساعت ۱۰ شب بود و احساس خستگي و بي حوصلگي مي کردم. با خميازه اي از پشت ميزم بلند شدم و به دوستم زنگ زدم و پرسيدم: شيري يا روباه! چند فصل ديگر مانده تا اين کتاب را تمام کني؟ من و ميلاد طبق معمول چند دقيقه اي خوش و بش کرديم و سپس او پيشنهاد داد تا با هم گشتي بزنيم و يک ليوان آب ميوه نوش جان کنيم.پسر جوان در دايره اجتماعي کلانتري جهاد مشهد افزود: من که منتظر شنيدن چنين پيشنهادي بودم بلافاصله آماده شدم و به دنبال ميلاد رفتم. در آن شب زيباي بهاري، مزه پراني هاي دوستم توي ماشين گل انداخته بود و با دلقک بازي هاي او لحظات خوشي سپري مي شد اما ناگهان در خيابان کوهسنگي، دختر جواني را مشاهده کرديم که کنار خيابان ايستاده است و دست تکان مي دهد. دختر جوان به محض اين که پايم را از روي پدال گاز برداشتم و سرعت خودرو کم شد با لبخندي شيطاني اشاره کرد و گفت: مستقيم

آموزش ربان انگلیسی خيابان ,شدم ,دختر ,ميلاد ,کرديم ,شب ,بود و ,شدم و ,از روي ,و به ,مي شد امامنبع

زمان گذشته کامل استمراری

تست هاي زبان عمومي

unless

Subjunctive (I suggest you do)

A Quick Review of the Tenses (1)

SUBORDINATING CONJUNCTIONS

Present perfect continues (I have been doing)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Fabianymxtek90 blogi فیلم و سریال کره ای | فیلم تو کره | سریال کره ای فروشگاه پلاس استور فروشگاه خرید اینترنتی لباس تسوگه ویرا گرافیک گروه تحقیقاتی نیروی نهفته فروش سنگ آنتیک چگونگی کار با انواع آسیاب صنعتی و خانگی تخفیف دونی یکم بیشتر بمون