آموزش زبان انگلیسی، برای تعداد زیادی از زبان‌آموزان، مهارت شنیداری، از بقیه‌ی مهارت‌ها سخت‌تر است. در امتحان‌های زبان نیز معمولا کمترین نمره را از این مهارت می‌گیرند. اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید، این مطلب را بخوانید تا ببینید که تنها نیستید و راه‌حل‌هایی برای تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی (listening) وجود دارد.

به عنوان زبان‌آموز، شنیدن همیشه برای من سخت‌ترین مهارت بوده است احتمالا به این خاطر که روش کارم اشتباه بوده است.

گاهی اوقات از زبان‌آموزان دیگر می‌شنیدم که از همان اوائل کار هیچ مشکلی در شنیدن و درکِ زبان جدید نداشته‌اند.

ولی من داشته‌ام.

بعضی از زبان‌آموزان می‌گفتند که بعد از مدتی تمرین کردن «قلق آن را به دست آورده‌اند.» بعد از آن شنیدن و فهمیدن زبان جدید برای آنها هیچ مشکلی نداشت.

من این مشکل را هم داشتمدر

آموزش ربان انگلیسی زبان ,مهارت ,شنیدن ,انگلیسی ,جدید ,  ,هیچ مشکلی ,زبان جدید ,از زبان‌آموزان ,تقویت مهارت ,شنیدن و ,تقویت مهارت شنیداریمنبع

زمان گذشته کامل استمراری

تست هاي زبان عمومي

unless

Subjunctive (I suggest you do)

A Quick Review of the Tenses (1)

SUBORDINATING CONJUNCTIONS

Present perfect continues (I have been doing)

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروش قطعات بیل مکانیکی Pc400 ارزان سایت رســـمی شاعــرتاپیلماز مراغه ای جهانگرد تبادل دانش اینجا همه چی هست درمان اعتیاد بدون بستری و کاملا رایگان آسان ربات های اینستاگرام تو بهترین خرید رو از ما داشته باش شستشوی نمای ساختمان تبلیغات اینستاگرامی در رشت| پنل رایگان اس ام اس در رشت |گیل ادز|تبلیغات تلگرامی در رشت